Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Andrzej Polan zdradził przepisy na wielkanocne dania. Pokazał jak przyrządzić wędzony schab z gulaszem oraz sposób na doprawienie świątecznych potraw.

Jarosław Wałęsa o chorobie córki

Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej (ASD) to wada serca, w której stwierdzony jest brak fragmentu oddzielającej przedsionki. Europoseł Jarosław Wałęsa opowiedział o przebiegu tej choroby u swojej córeczki – Lei. Zdradził także co było dla niego najważniejsze w trakcie leczenia i jak radził sobie z emocjami w tym trudnym czasie. Żona europosła Ewelina Jachymek-Wałęsa opowiedziała również o początkach ich znajomości.

Młode małżeństwo o wspieraniu strajku nauczycieli

Marcin Sawicki odwiedził Paulę i Marcina Bruszewskich, którzy przekazali 108 tysięcy złotych na fundusz wspierający strajk nauczycieli. Co kierowało młodym małżeństwem w podjęciu takiej decyzji? – Te pieniądze miały być gestem solidarności – wyznała Paulina Bruszczewska.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o nowych wyzwaniach na planie

Jedna z najbardziej popularnych par aktorskich Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojawili się w studiu „Dzień Dobry TVN”. Aktorzy opowiedzieli o swoich emocjach przeżywanych na planie oraz o relacjach ze swoimi współpracownikami w trakcie przygotowywania filmu lub sztuki teatralnej. Jak praca zawodowa wpływa na ich życie osobiste? - To co się dzieje na planie to jest kompletnie inny świat – wyznała Katarzyna Warnke.

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Łodzi. Skąd opady śniegu w kwietniu?

Piotr Adamczyk o swojej nietypowej roli

„Praziomek” to komedia animowana, w której Piotr Adamczyk użyczył swojego głosu tytułowemu bohaterowi. Aktor zdradził od kogo nauczył się dubbingu oraz co sprawia mu największą radość w podkładaniu głosu dla animowanych postaci. Adamczyk opowiedział, także o pracy polskiego aktora za granicą. Jak reagują aktorzy zagraniczni na poziom polskiej kinematografii?

Loteria „Postaw na Dzień Dobry!”

Co wygrała pani Elżbieta z Płońska w loterii Huberta Urbańskiego?