Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN” zapytał gwiazdy o to, co sądzą na temat strajku nauczycieli. – Ja mam nadzieję, że rząd nie będzie ignorował nauczycieli – powiedziała aktorka Małgorzata Socha. – Jestem za tym, aby nauczyciele byli godnie wynagradzani za swoją ciężką i ważna pracę dla całego społeczeństwa – zaznaczyła wokalistka Justyna Steczkowska. Jak wspominali swoje szkolne lata?

Katarzyna Nosowska o kobietach

Katarzyna Nosowska odebrała tytuł kobiety roku miesięcznika „Twój Styl”. Przy tej okazji spotkał się z nią Mateusz Hładki. – Chciałabym, żeby zmiany w kobietach przebiegały naturalnie, żeby naszym celem nie było zabieganie kompulsywne o akceptację ze strony świata – zaznaczyła wokalistka. Jaką relację ma ze swoją mamą?

Jak wesprzeć Fundację Małgorzaty Braunek „Bądź”?

Orina Krajewska opowiedziała o tym, jak można wesprzeć Fundację „Bądź” jej mamy Małgorzaty Braunek. O jakim wydarzeniu opowiedziała?

Plotki z życia gwiazd

Co wydarzyło się w polskim i zagranicznym show-biznesie?

Wyprawa Kingi Rusin do Afryki

Jaki czas temu prowadząca program wybrała się do Afryki. Jaki filmik nagrała z tej wyprawy? Dlaczego wybrała się do Botswany?

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Łodzi, gdzie padał śnieg. Skąd takie opady?

Świąteczna kuchnia z Andrzejem Polanem

Andrzej Polan zdradził przepisy na wielkanocne dania.

Jak poprawnie hamować w awaryjnych sytuacjach?

Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska postanowiła dowiedzieć się, jak poprawnie hamować w awaryjnych sytuacjach. – W takiej sytuacji musimy jak najszybciej i jak najmocniej kopnąć w pedał hamulca, tak jakbyśmy chcieli zgnieść pustą puszkę po napoju – powiedział trener Piotr Frąckowiak. Czy tak samo należy zachować się, gdy samochód jest wyposażony w manualną skrzynię biegów?