Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” blogerka kulinarna Daria Ładocha zdradziła przepisy na śledzie. Jak zrobić sałatkę śledziową?

Czego nie wiesz o wirusach. Proste ilustracje Dawida Ciemięgi

Pediatra Dawid Ciemięga wyjaśnił, jak wirus wnika w nasz organizm. – Wirus jest taką kulką, którą na swojej powierzchni posiada pewne wypustki – powiedział. – Taki kolec jest jak klucz do zamka, te kolce to klucz, którymi wirus otwiera nasze komórki – dodał.  Jak działa wirus?

Wielkanoc przez internet

Takich świat jeszcze nie było. Nasi bliscy zawsze byli na wyciągnięcie ręki. Niestety przez epidemię koronawirusa bliskich będziemy mogli zobaczyć tylko na ekranie laptopa lub telefonu. Reporter Filip Chajzer sprawdził, jak rodziny planują spędzić ten czas. Kto ucieszy się z takiej sytuacji? – Wszystkie pary, które leczą niepłodność, wszystkie osoby, które nie mają partnera, które żyją w związkach nieformalnych i LGBT+ - zaznaczyła dr Maja Herman, psychiatra.

Jak spędzić święta z rodziną przez internet?

Aleksander Rey opowiedział, jak wyglądały urodziny online jego córki. Czy mają w planach powtórzyć to w przypadku spotkania świątecznego?

Klasyka kina na Wielkanoc

Anna Wendzikowska opowiedziała o klasykach kina, które warto zobaczyć w czasie świąt. – to jest film, który przynajmniej raz w życiu zobaczyć trzeba – powiedziała dziennikarka o „Casablance”. Jakie jeszcze filmy poleciła?