Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” Wanda Danuta Murach opowiedziała o początkach swojej kariery aktorskiej we Włoszech. Gdzie pracowała wcześniej?

Niezwykły głos 76-letniej Poli

Apolonia Nowak to ludowa artystka, której niesamowity biały głos możemy usłyszeć w wielu polskich produkcjach. Zakochali się w nim również muzycy z zespołu Sorry Boys i zaprosili ją do współpracy. Wspólnie wystąpili w wielu miastach w Polsce. – Jest urodzonym zwierzęciem scenicznym – tak o Poli mówi wokalistka formacji Izabela „Bela” Komoszyńska.

W social mediach stara miłość nie rdzewieje?

Z danych statystycznych wynika, że 70% ludzi szpieguje swoich ex w mediach społecznościowych. Z czego wynika taka potrzeba? Czy są jakieś sposoby, by wyleczyć się ze złamanego serca? O tym w dzisiejszym studio rozmawiały Ilona Willner oraz Anna Szlęzak.

Tilancja – roślina dla każdego

Czym kierować się przy wyborze roślin do mieszkania? Jedną z roślin, które mają bardzo niewielkie wymagania, jest tilancja, zwana najczęściej oplątwą. W dzisiejszym odcinku z cyklu „Sama to ogarniesz” Magda Borowiak-Wróblewska pokazała w jaki sposób przygotować estetyczną ozdobę z tą rośliną.