Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim najnowszym programie „Grażyna Torbicka zaprasza…”, w którym rozmawia z twórcami polskiej sztuki filmowej. Jak pracuje jej się na planie zdjęciowym z innymi artystami? Kogo będzie zapraszać?

Wyniki loterii „Postaw na Dzień Dobry”

Hubert Urbański skontaktował się z panią Agnieszką ze Środy Śląskie, która postawiła swoje szczęście na szóstkę. Czy cieszyła się z nagrody którą wylosowała?

Finał metamorfozy Justyny

Adam Chowański zaprezentował końcowy efekt metamorfozy pani Justyny. Jaką stylizację wybrał?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubielewicz w zimową pogodę odwiedził hodowlę psów rasy berneńskiej, skąd przedstawił prognozę na najbliższe dni. Jakich temperatur możemy się spodziewać w nadchodzący weekend?

Joanna Czapla – swoją książką inspiruje innych

Joanna Czapla choruje na rdzeniowy zanik mięśni. To schorzenie o podłożu genetycznym, a charakteryzuje się tym, że mięśnie osoby nim dotkniętym, z czasem zaczynają słabnąć i ulegają zanikowi. W programie „Dzień Dobry TVN” opowiedziała, czym jest SMA oraz dlaczego zdecydowała się napisać książkę o swojej walce. Kiedy choroba została u niej zdiagnozowana? – W wieku roku i trzech miesięcy była postawiona diagnoza – wyznała mama Joanny.