Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych na stołach królować będzie biała kiełbasa. Dlatego w kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan pokazał różne sposoby, jak możemy ją przygotować. Czy ciasto drożdżowe z mięsną kruszonką brzmi kusząco?

Justyna „W stroju Adama”

Adam Chowański przeprowadził metamorfozę pani Justyny. Stylista dobrał uczestniczce garnitur w intensywnym kolorze. Zaproponował również zamianę klasycznych szpilek na tak zwane „ugly sneakers”. Czy była zadowolona? – Kolor jest rewelacyjny – podsumowała kobieta.

Mieszkanie „z odzysku”

Ostatnio panujący trend na renowację starych mebli i nadawanie im drugiego życia dotknął również mieszkania pani Moniki Prus. Eklektyczny styl wynika z mieszających się mebli z lat 60. i 70., a sama właścicielka mówi na nie „dom z odzysku”. Dlaczego zdecydowała się na taki styl, zamiast iść w równie popularne biele i szarości?

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Przy poznawaniu nowej osoby wygląd jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę. Dlatego każdy chce zrobić dobre wrażenie na pierwszym spotkaniu. W studiu „Dzień Dobry TVN” specjalistka do spraw wizerunku Joanna Lelejko doradziła, jak najlepiej ubrać się na randkę w zależności od tego, jaki to jest etap znajomości.

Sposoby na czystą kuchnię

Kuchnia to raj dla resztek jedzenia, a więc i bakterii zagrażających naszemu zdrowiu. W programie „Dzień Dobry TVN” zaprezentowano skuteczne i szybkie sposoby, jak się ich pozbyć. Jakich środków użyć, by zdezynfekować kosz na śmieci? Czy możliwe jest całkowite pozbycie się plam z brudnych ścierek?

Permanentna kreska na powiece

Każda z kobiet marzy o pięknym spojrzeniu, dlatego panie oprócz tuszowania rzęs, często podkreślają powiekę ciemną kreską. Robienie pełnego makijażu codziennie może być męczące, dlatego z pomocą przychodzi tu makijaż permanentny, którego wykonanie zaprezentowała specjalistka Aneta Swatek. Jak wyszło?