Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W mediach społecznościowych pojawiło się ponad milion wpisów oznaczonych #badhairday. Problem ten dopadł każdego co najmniej kilka razy. Bartek Dajnowski zapytał Polaków, jak radzą sobie w takie dni. Co można zrobić, żeby zakryć niedoskonałą fryzurę? Stylista fryzur Marek Bryczyński poradził również, jak sprawnie i łatwo przetransformować niesforne włosy w ich najlepszą wersję.

Naturalne sposoby na mocne włosy

W studiu „Dzień Dobry TVN” Karolina i Maciej Szaciłło opowiedzieli jak wzmocnić włosy zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Para wskazała najlepsze sposoby na zdrowe i piękne włosy. Jak przygotować odwar z polskiego skrzypu oraz jak stosować olej sezamowy w pielęgnacji włosów? Karolina i Maciej poradzili również, na co należy uważać i kiedy nie powinno się używać danych specyfików.

Urocze towarzystwo psów pasterskich i pogoda

Tomasz Zubilewicz przedstawił psy pasterskie z hodowli w Woli Piskulina. Co najbardziej cenią sobie psiaki i który moment jest najistotniejszy w ich wychowaniu? Prezenter opowiedział także o dzisiejszej pogodzie.

Na co pójść do kina?

Anna Wendzikowska wyjaśniła różnice między nowoczesnymi produkcjami filmowymi oraz opowiedziała o tym, na co warto pójść do kina. Co wybrać na relaksujący seans filmowy?