Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Cellulit powstaje wtedy, gdy pod skórą gromadzi się zbyt dużo wody lub tłuszczu. Jest to głównie problem natury estetycznej, który jednak niejednej kobiecie spędza sen z powiek. Jak z nim sobie poradzić w warunkach domowych? W studiu „Dzień Dobry TVN” przepisy na naturalne peelingi pokazała Urszula Sikorska - magister kosmetologii.

Jak rozładować skumulowaną psią energię?

Mogłoby się wydawać, że czas kwarantanny przysparza naszym pupilom wiele radości. Jednak ciągłe przebywanie w domu może być powodem napięć między psami a ich właścicielami. Jak zorganizować im czas w domu, by rozładować ich energię? O tym opowiedziała Sonia Maciuszek.

Najładniejsze meble do wylegiwania się

Na czym można przysiąść? W czasach kwarantanny kanapy i fotele stały się niezastąpione. Jakie są najbardziej stylowe a jakie najwygodniejsze? Tego spróbowała się dowiedzieć Katarzyna Jaroszyńska.

Domowe sposoby na wielkanocny stół

W studiu programu Elżbieta Lepianka pokazała, jak przystroić stół wielkanocny. – Pamiętajmy, żeby nie rezygnować z tego uroczystego klimatu – wyjaśniła.

Sebastian Olma i wielkanocna kuchnia

Sebastian Olma podsumował swój poranek w kuchni programu.

Lanberry o swojej nadchodzącej płycie

Lanberry w rozmowie z prowadzącymi opowiedziała o swojej nowej nadchodzącej płycie. Jak wokalistka spędzi święta? Ze swojego domowego zacisza wykonała również piosenkę „Tracę”.