Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” trener efektywnego uczenia się Katarzyna Pijanowska opowiedziała o tym, jak pomóc dziecku w nauce. – Istotą jest postawienie na to, żeby uczyć dzieci samodzielności – powiedziała mama czwórki dzieci Edyta Plich. Kobiety rozmawiały także o minusach polskiego systemu nauczania, zwłaszcza o zadawanych przez nauczycieli pracach domowych.

Loteria Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański przypomniał, jakie nagrody można wygrać w loterii „Postaw na Dzień Dobry!” i zachęcił widzów do wzięcia udziału w konkursie.

Sportowa mama szuka stylu

Bohaterką metamorfozy Adama Chowańskiego była Justyna Jarecka. Kobieta na co dzień pracuje jako trenerka personalna, więc w jej szafie królują ubrania sportowe. Justyna potrzebuje także ubrań bardziej eleganckich, w których będzie mogła pokazać się na spotkaniach biznesowych. Jakie stylizacje przygotował Adam dla swojej podopiecznej?

Biała kiełbasa inaczej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan podpowiedział, jak przygotować białą kiełbasę w nowoczesnym wydaniu. W jego menu znalazły się: kotlety z białej kiełbasy, kruszonka i sos.

Przegląd prasy Bartka Węglarczyka

Bartek Węglarczyk opowiedział, jakie wiadomości ukazały się polskiej prasie.