Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Dieta Alleluja oparta jest na produktach, które można znaleźć w Biblii. Pomaga ona nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również oczyścić ciało z toksyn, zaktywizować układ immunologiczny oraz odmłodzić organizm. W studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyczka Urszula Somow wyjaśniła, na czym opiera się ta dieta oraz dla kogo jest odpowiednia. – Kiedy słyszę detoks w kontekście diety zapala mi się lampka alarmowa – wyznała dietetyczka. O czym trzeba pamiętać, decydując się na dietę wegańską?

Urocze towarzystwo psów pasterskich i pogoda

Tomasz Zubilewicz odwiedził hodowlę psów berneńskich w Woli Piskulina. Prezenter pogody zdradził, czym charakteryzują się psy tej rasy oraz dlaczego są świetne do udziału w dogoterapii. Przedstawił także prognozę pogody na dziś.

Permanentna kreska na powiece

Tatuaż permanentny staje się coraz bardziej popularny ze względu na oszczędność czasu oraz łatwe dopasowanie do każdej kobiety. Kosmetolog Aneta Swatek opowiedziała o zaletach tego zabiegu i jego rodzajach. Jak dobrać kreskę do kształtu twarzy i koloru skóry? Ile taki zabieg trwa?