Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Edyta Błońska-Florek i Bartłomiej Florek to właściciele mieszkania w prawie stuletniej kamienicy. Jak urządzili wnętrza? Sprawdziła to Katarzyna Jaroszyńska z „Dzień Dobry TVN”. Które meble wykonali sami?

Pudła, pudełeczka… sposób na drobiazgi

Ewa Mierzejewska opowiedziała, jak przechowywać drobiazgi w domu. Jakie pudełka i pojemniki są teraz modne? – Dobieramy wzory, desenie i kolory do naszego domu, nie musimy ich chować, mogą być dekoracją naszego pokoju – powiedziała ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz.

Muzyka i jej wpływ na rozwój malucha

Sabina Jeszka wokalistka i mama Anastazji wyjaśniła, jaki wpływ ma muzyka na rozwój jej dziecka. – Muzyka od najmłodszych lat jest bardzo istotna, na przykład w szybkim uczeniu się – powiedziała. – Nasza Anastazja od razu pokochała zabawki muzyczne – dodała.

Jak wspierać rozwój muzyczny małego dziecka?

Dziennikarz Robert Stockinger rozmawiał z Aleksandrą Piotrowską o tym, jak wspierać rozwój muzyczny małego dziecka. – Odbiór dźwięków angażuje mózg, aktywizuje te rejony mózgu, które po kilku latach są bardzo istotne dla innych obszarów funkcjonowania człowieka – zaznaczyła psycholog dziecięcy. – Z jednej strony muzyka jest cudownym uspokajaczem, z drugiej strony wyzwalaczem emocji – dodała. W jakim wieku dziecko jest najbardziej podatne na muzykę?

Dziś wieczorem 250. odcinek „Kuchennych rewolucji”

Marcin Sawicki spotkał się z prowadzącą „Kuchenne rewolucje” Magdą Gessler tuż przed emisją jubileuszowego odcinka programu. – Musiałam wszystkich obudzić, powiedzieć, że dość ściemy, dość oszustwa w jedzeniu, że jedzenie jest naszym życiem – powiedziała restauratorka.