Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Jak wspierają WOŚP?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o tym, jak wspierają w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zdradzili też, jak wyglądała ich podróż do Tajlandii.

Przed finałem WOŚP

Bartek Jędrzejak z „Dzień Dobry TVN” sprawdził, jak wyglądają przygotowania do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jaką przedstawił prognozę pogody?

„W stroju Adama” – metamorfoza pani Magdaleny

W kolejnym odcinku cyklu „W stroju Adama” pojawiła się pani Magdalena, która chciała wyglądać poważniej i znaleźć garderobę odpowiednią dla stanowiska radnej jednej z warszawskich dzielnic. Jaką stylizację wybrał dla niej stylista Adam Chowański?

Wioska aniołów

Faryny to niewielka wioska na Mazurach w gminie Rozogi, w której powstało Miasto Aniołów. Artystka Urszula Nadolna oraz proboszcz ks. Robert Nurczyk opowiedzieli o tym, jak narodził się pomysł na anioły w Farynach.

Jak urządzić mieszkanie wg najnowszych trendów?

Blogerki Beata Kwiatkowska oraz Joanna Real wyjaśniły, jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas urządzania wnętrz. – Co za dużo, to niezdrowo – zaznaczyła Kwiatkowska. Ekspertki od wnętrz Anna Poprawska i Iwona Ławecka-Marczewska zdradziły najnowsze trendy wnętrzarskie.