Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Życie Polek w Izraelu

Sylwia Borowska to dziennikarka, która w swojej książce "Mój mąż Żyd" opisała historie Polek mieszkających w Izraelu. W jaki sposób ich życie w tym ortodoksyjnym kraju różni się od życia w Polsce? Autorka książki powiedziała o swoich bohaterkach i realiach ich codziennego życia w Izraelu. Blogerka i żona Izraelczyka Karolina Mints zdradziła również, jak wyglądały początki jej relacji z mężem. Czy różnice kulturowe były dla nich problemem?

Pogoda na dziś

O tym, co w pogodzie powiedział prezenter pogody Maciej Dolega.

Jak się wyciszyć i uspokoić?

Dyplomowany coach zdrowia Agnieszka Cegielska powiedziała w „Dzień Dobry TVN”, jakie rośliny działają uspokajająco. Jakie właściwości zdrowotne ma głóg? Cegielska zdradziła też, co pomaga na katar.

Karolina „W stroju Adama”

Stylista Adam Chowański pomógł Karolinie zmienić styl. Jakich zmian oczekiwała? – Chcę więcej kobiecości i zobaczyć siebie na nowo – powiedziała. Co jej zaproponował Chowański?

Patricia Kazadi muzycznie o miłości

Jaką rolę miała w filmie „Miłość jest wszystkim” Patricia Kazadi? Jakie ma plany zawodowe? – Teraz stawiam wszystko na jedną kartę, jestem cały czas w studio, pracuję nad swoją trzecią już płytą – zdradziła wokalistka i aktorka.