Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Na zorganizowanej konferencji prasowej mistrzyni świata w windsurfingu Keala Kennelly rozwiała wątpliwości na temat swojej orientacji seksualnej. Dlaczego zdecydowała się na ten krok?

Czy środowisko sportowe jest homofobiczne?

Osoby o odmiennej orientacji seksualnej często narażone są na dyskryminację i nie zawsze mogą liczyć na akceptację otoczenia. Jak to wygląda w środowisku sportowym? W studio „Dzień Dobry TVN” Karolina Hamer obok Agaty Loewe rozmawiały o zachowaniach homofobicznych w świecie sportu. Czy mistrzyni paraolimpijska obawiała się wyznać, że jest biseksualna?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubielewicz prosto z niesamowitego zakątka Polski przedstawił prognozę pogody na zbliżające się dni. Czym spowodowane są ostatnie spadki temperatur?

Sałatkowy zawrót głowy

Daniem obiadowym nie zawsze musi być schabowy, dlatego w dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Samar Khanafer podała swoje przepisy na wiosenne sałatki. Jak przygotować pyszny dressing na bazie pasty tahini?

Ćwiczenia Qczaja również dla dzieci

Qczaj miał dzisiaj wyjątkowych gości. Hania i Basia z powodu odwołanych lekcji, w ramach zorganizowania zajęć, zostały zaproszone do ćwiczenia razem z trenerem.