Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Modelka Klaudia el Dursi po trzymiesięcznym pobycie na Bali w związku z kręceniem programu „Hotel Paradise” musiała trafić na dwutygodniową kwarantannę. Jak sama przyznała, w tym czasie miała wreszcie chwilę na to, by odpocząć. Co robiła podczas kwarantanny i jak wytrzymała rozłąkę z bliskimi?

Jak działa Telefon Pogadania?

Rzeczywistość setek Polaków jest teraz ciężka. Nie można wyjść z domu, porozmawiać z sąsiadami. Z tego względu powstał projekt Telefon Pogadania. Filip Chajzer postanowił na jeden dzień zostać jego wolontariuszem. Jak sobie poradził w nowej roli i jak dokładnie działa taki telefon?

Samotne święta nie muszą być smutne

Tegoroczne święta dla wielu osób, zwłaszcza starszych, będą samotne. W związku z panującą pandemią należy bowiem ograniczyć kontakt z innymi osobami i powstrzymać się od odwiedzania rodziny. Jak zatem przetrwać ten trudny czas? Jak tę Wielkanoc spędzą Mądra Babcia Beata Borucka? O tym, jak powiedzieć rodzinie o świętach w rozłące opowiedziała psycholog Bianca-Beata Kotoro.

Anna Senkara o świętach Polaków za granicą

Tegoroczne święta będą inne niż wszystkie dotychczasowe również dla reporterki „Dzień Dobry TVN”. Anna Senkara po raz pierwszy spędzi je w Londynie, w którym mieszka od 6 lat. Na Wielkanoc zawsze wylatywała z Wielkiej Brytanii do swojej rodziny w Polsce. Jakie ma plany świąteczne?

Sebastian Olma i jego przepis na sernik

W kuchni programu Sebastian Olma podzielił się swoim przepisem na klasyczny sernik.