Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Wciąż trwający strajk nauczycieli to najważniejszy temat tego tygodnia. Dlatego przeprowadzenie egzaminów gimnazjalnych w szkołach było nie lada wyzwaniem. Niestety w trzech placówkach nie było to możliwe. W studiu „Dzień Dobry TVN” Justyna Suchecka wraz z dr Marcinem Smolikiem odpowiedzieli na bardzo istotne pytanie - co z tymi uczniami, którzy nie mogli przystąpić do testów?

Co nowego w świecie gwiazd?

Mateusz Hładki krótko streścił najciekawsze wydarzenia ze świata gwiazd. Czy Kuba Błaszczykowski ponownie zostanie ojcem? I co z biustem Joanny Jędrzejczyk – sztuczny czy naturalny?

Jak Małgorzata Kożuchowska wspomina nauczycieli?

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała, jak wspomina swoich nauczycieli. – Mam wielki sentyment – odpowiedziała aktorka. Którzy szczególnie zapadli jej w pamięć?

Przyjaźń Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska to prawdziwe przyjaciółki. Obie mają trójkę dzieci i pracują w show-biznesie, więc nic dziwnego, że świetnie się dogadują. W programie aktorka opowiedziała o ich znajomości. Jak wspólnie spędzają czas?

Show-biznesowy przegląd prasy

W studio „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział, jakie tematy możemy znaleźć w kolorowej prasie. Dlaczego Justyna Żyła źle czuła się w Warszawie? W gazetach znajdziemy również artykuł o związku Mai Ostaszewskiej. A kto zagra nowego Bonda?