Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Urodzenie pierwszego dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Jednak macierzyństwo jest nie lada wyzwaniem. W pierwszych tygodniach od narodzin dla młodej matki bardzo ważne jest wsparcie ze strony bliskich. W studiu „Dzień Dobry TVN” Kaja Funez-Sokoła oraz Marta Domachowska, dwie „świeżo upieczone” mamy, opowiedziały o swoich obawach i wyobrażeniach o byciu matką.

Kimbra o przebojach i trudnych sprawach

Kimbra to urodzona w Nowej Zelandii wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Piosenka "Somebody That I Used to Know" zaśpiewana u boku Gotye przyniosła jej ogromny sukces na całym świecie. Czy czuła presją związaną z rozgłosem? Czy tematy, które porusza w swoich utworach oparte są o jej doświadczenia? Z Kimbrą rozmawiała dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Gabi Drzewiecka.

Czym nawilżać suche i podrażnione gardło?

Wiele osób uskarża się na suchość i drapanie w gardle, a najczęściej są to osoby pracujące głosem. W studiu „Dzień Dobry TVN” gościliśmy laryngolog Agatę Garwel, która wyjaśniła przyczyny podrażnienia gardła oraz doradziła, jak je nawilżać. – Musimy pamiętać o tym, żeby dużo płynów dziennie przyjmować – podkreśliła specjalistka. Co powoduje przesuszanie błony śluzowej gardła?

Życiowe dzieło Haliny i Jana Machulskich

Halina i Jan Machulscy byli nie tylko świetnymi aktorami, ale również założycielami legendarnego Ogniska przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Na zajęcia uczęszczali między innymi Katarzyna Figura, Agnieszka Dygant i Magdalena Stużyńska. Jak aktorki wspominają zajęcia w kółku teatralnym? Jaką rolę „U Machulskich” pełnił dziennikarz TVN Piotr Kraśko?

Wyniki loterii „Postaw na Dzień Dobry”

Piotr Balicki połączył się z Patrycją z Knurowa, która jeszcze nigdy nic nie wygrała. Wybrała numer siódemkę. Co kryło się za tą cyfrą i czy była zadowolona z wylosowanej nagrody?

Skandynawskie śniadanie według Lary Gessler

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler przygotowała imponujący tort kanapkowy. W jej propozycjach znalazły się również tosty francuskie oraz omlet biszkoptowy z malinami. Jak je przygotować?