Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Od kilku dni trwa strajk nauczycieli. Niestety na ten czas przypadają testy gimnazjalne, dzięki którym uczniowie będą mogli rozpocząć naukę w liceach. Marcin Sawicki odwiedził jedną z warszawskich szkół, gdzie rozmawiał z dyrektorką. Jak przebiegają egzaminy, podczas tego ciężkiego okresu? – Przeprowadza egzamin komisja, składająca się z osób, które nie mogą lub nie chcą strajkować – wyjaśniła Danuta Kozakiewicz.

Jakie filtry słoneczne stosować?

Wiosna już za pasem, w związku z czym czeka nas coraz więcej dni słonecznych. Jak chronić skórę przed promieniowaniem UV? W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Wyszyńska-Paluch obok Łukasza Preibisza wyjaśnili, jakie filtry stosować, by skutecznie chronić się przed poparzeniami. Czy są produkty naturalne są tak samo  efektywne, jak mineralne i chemiczne?

Pogoda Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody ze słonecznej Warszawy. Co czeka nas w najbliższych dniach?

Mam ochotę na… śniadanie w stylu hygge

Lara Gessler wybrała się na śniadanie do przytulnego warszawskiego lokalu na Mokotowie. Co to właściwie znaczy? O tym, w czym specjalizuje się restauracja i skąd się wzięła się nazwa opowiedział właściciel miejsca Tomasz Szczęsny.

Kuchnia skandynawska

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler, zainspirowana wizytą w mokotowskim lokalu Hygge, postanowiła przygotować skandynawskie śniadanie. Jak przygotować omlet biszkoptowy z malinami, tosty francuskie z gruszkami oraz klasyczne szwedzkie ciasto?