Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

12 stycznia mija 45. rocznica śmierci najpopularniejszej autorki kryminałów. Mimo upływu lat Agatha Christie do dziś pozostaje najlepiej sprzedającą się pisarką na świecie. W czym tkwi jej fenomen? W „Dzień Dobry TVN” wyjaśniły to historyczka kina Katarzyna Wajda oraz pisarka Katarzyna Puzyńska.

Męska jaskinia – marzenie każdego męża?

Męska jaskinia to miejsce wydzielone w domu, w którym mężczyźni chowają się przed światem i oddają swoim hobby. Jakie mają pomysły na aranżacje przestrzeni i co o takich pokojach sądzą ich partnerki? Swoimi spostrzeżeniami w „Dzień Dobry TVN” podzieliło się kilka par.

Co zrobić, gdy telefon zadzwoni w najgorszym momencie?

Podczas konferencji prasowej Kamil Stoch odebrał telefon od żony i w uroczy sposób poinformował, że oddzwoni po jej zakończeniu. Sytuacja była szeroko komentowana w sieci. Jak powinien się zachować? Zdalne zajęcia, wideokonferencje i spotkania online – to teraz nasza codzienność. Jakie reguły nas obowiązują? O zasadach telefonicznego savoir-vivre'u opowiedziała dr Irena Kamińska-Radomska.

Wegezupy dla całej rodziny według Jana Kuronia

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jan Kuroń podzielił się przepisami na wegetariańskie zupy. Jak zrobić francuską zupę cebulową?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Stankiewicz podzielił się wiadomościami z polskiej prasy.