Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Dokładnie 28 lat temu odbył się pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym czasie na cele dobroczynne zebrano i przekazano 1.126.000.000 złotych. Tegoroczny koncert główny odbędzie się na Placu Bankowym w Warszawie, jednak to w Gdańsku będzie miał miejsce punkt kulminacyjny imprezy, czyli „Światełko do nieba”, który ruszy pod hasłem: „Gdańsk dzieli się dobrem”. O akcji opowiedział Jurek Owsiak.

Grażyna Torbicka o tegorocznej gali Paszportów Polityki

Paszporty Polityki to jedne z najbardziej prestiżowych i najważniejszych nagród w polskiej kulturze. W tym roku wyróżnienia tygodnika zostaną przyznane już po raz 27. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. aktor Bartosz Bielenia, wokalistka Hania Rani i skrzypaczka Martyna Pastuszka. W studiu „Dzień Dobry TVN” o nadchodzącej gali opowiedziała Grażyna Torbicka.

Jak wyglądają dzisiejsze studniówki, a jak wyglądały kiedyś?

Michał Nobis wybrał się na warszawskie ulice, by zapytać mieszkańców miasta, jak wspominają swoje studniówki. Ile w dzisiejszych czasach kosztują sukienki studniówkowe? W studiu programu swoimi wspomnieniami podzielili się projektantka mody Joanna Przetakiewicz, wokalista Wojciech Łuszczykiewicz i aktor Michał Mikołajczak.