Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Tutaj wiek nie ma znaczenia

Iwona Pajewska na co dzień wykonuje zabiegi kosmetyczne. Pewnego dnia postanowiła, że z okazji swoich 40. urodzin zapisze się na zajęcia burleski. Co jej daje ten taniec? – Ten rodzaj aktywności fizycznej daje dziką satysfakcję, energię – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Pajewska.

Stylowa moda w dużym rozmiarze

Blogerka modowa Ewa Zakrzewska pokazała stylizacje w dużym rozmiarze. – Trochę klasyki, przełamane mocnymi wzorami – powiedziała o jednej ze stylizacji. Zakrzewska pokazała, co odpowiada figurze typu gruszka i jabłko. - Sylwetka typu jabłko cechuje się nogami za milion dolarów - zaznaczyła.

„Miłość jest wszystkim” dla Igora Herbuta

Igor Herbut nagrał piosenkę „Miłość jest wszystkim”, która promuje film o tym samym tytule. – Gdy zobaczyłem ten film, coś poczułem w środku – powiedział muzyk. – Jest tam taka ważna myśl, że nie jesteś w stanie pokochać innego człowieka, kiedy siebie sam nie pokochasz – dodał. Czy pisanie do filmu jest inne niż pisanie własnych kompozycji na płytę?

Na co wybrać się do kina?

Anna Wendzikowska powiedziała o najnowszych kinowych premierach. O czym jest film „Creed 2”? Co w rozmowie z dziennikarką powiedzieli aktorzy tej produkcji? Wendzikowska rozmawiała też ze Stellanem Skarsgardem o wychowywaniu dzieci.

Czy można kontrolować nastolatka?

O tym, jak kontrolować nastolatków rozmawiali mama dwóch nastolatek Dorota Łoboda, psychoterapeuta systemowy Stefan Baker oraz Łukasz Wojtasik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Czy kontrolowanie e-maili i aktywności w sieci dziecka to za duża ingerencja?