Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Wielkanoc już za kilka dni. Warto więc pomyśleć o świątecznym wieńcu i dekoracjach, które ozdobią nasze domy i mieszkania. Jak je zrobić? Krok po kroku pokazała to w „Dzień Dobry TVN” Marta Chrzanowska. Co jest potrzebne do ich wykonania?

Jak Anna Karwan spędza kwarantannę?

Ania Karwan to popularna piosenkarka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, która ma na swoim koncie niejeden przebój. W rozmowie z Barbarą Pasek piosenkarka opowiedziała, w jaki sposób domowa izolacja zmieniła jej dotychczasowe życie. Co robi razem z córką?

Barbara Pasek i najnowsze informacje ze świata show-biznesu

W studiu programu Barbara Pasek zdradziła najnowsze wieści ze świata gwiazd. Opowiedziała między innymi o córeczce Enrique Iglesiasa, tajemniczym zdjęciu Katarzyny Glinki i urodzinach Mai Sablewskiej.

96-letnia pani Janina szyje maseczki dla służby zdrowia

Poruszona obecną sytuacją służby zdrowia Janina Szelewska postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń do lekarzy walczących z pandemią. Pełna zapału 96-latka z Milikowic szyje dla nich maseczki ochronne. Jak wpadła na ten pomysł? O tym opowiedziała wraz z prawnuczką.

Świąteczne mazurki Sebastiana Olmy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma zaprezentował swoje przepisy na idealny świąteczny mazurek. Jak zrobić pyszne kruche ciasto?