Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Paweł Deląg opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o swojej międzynarodowej karierze. – Warto myśleć trochę szerzej – zaznaczył. – Jeżeli urodziłem się Polakiem i mówię w jeżyku polskim, to nie oznacza, że później muszę być związany z jednym rynkiem – dodał. Jaki jest przepis na zawodowy sukces za granicą? – Na pewno jest potrzebna konsekwencja, na pewno jest potrzebna wiara w to, że jest to zawód, który chcę uprawiać – powiedział. W jakim castingu brał ostatnio udział?

Co się stało z polską Britney Spears?

W 2000 roku Natalia Gryczyńska miała być polską Britney Spears, wszystko wskazywało na to, że odniesie sukces. Po roku zniknęła z show-biznesu. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i zajmuje się sprzedażą nieruchomości. Rozmawiał z nią dziennikarz Mateusz Hładki. Jakie były początki jej kariery zawodowej w Stanach? – Bardzo było ciężko na samym początku, pracowałam jako kelnerka – zdradziła. Dlaczego zrezygnowała z show-biznesu?

Jak upiększyć balkon wiosną?

Autorka poradników Małgorzata Świgoń doradziła, jak zagospodarować przestrzeń na balkonie roślinami. Co można tam posadzić?

Pyszne wiosenne zupy

W kuchni programu Piotr Kucharski przygotowywał wiosenne zupy. Jaki jest przepis na wiosenną zupę z zielonym makaronem?