Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gościliśmy siostry Węgrzyn – mistrzynie Polski w tenisie stołowym. Siostry bliźniaczki opowiedziały o swoich początkach w tej dyscyplinie sportowej. Ile lat grają? Jak wyglądają ich treningi?

Bliźniaczki na medal

Małgorzata i Anna Puławskie to bliźniaczki, których największą pasją jest kajakarstwo, w którym obie odnoszą ogromne sukcesy. Czy wzajemnie się wspierają?

Przegląd prasy

W studiu „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Nowacki przedstawił swój autorski przegląd prasy. Jakie tematy poruszane są w krajowych gazetach?

Wokalista Papa Roach o żonie, dzieciach i muzyce

Piosenkę „Last Resort” zna prawdopodobnie każdy wielbiciel ciężkiego brzmienia. Już niedługo wyjdzie 11.  album kapeli. Z wokalistą zespołu Papa Roach rozmawiała Gabi Drzewiecka. Co zainspirowało go do napisania tego rockowego hitu? Jak dziś wygląda jego życie?

Castingi go kolejnej edycji „Top Model”

Dwa dni temu ruszyły pierwsze castingi on-line do 11. edycji programu „Top Model”. Jak swój udział w poprzednim sezonie wspomina Dominika Wysocka? Czy można się jakoś przygotować do przesłuchać? Na co jurorzy będą zwracać uwagę?