Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o tym, co wydarzyło się ostatnio w mediach społecznościowych. Jaki kraj odwiedziła Kinga Rusin? Które polskie gwiazdy wspierają strajk nauczycieli? W internecie pojawiła się również informacja o najnowszej roli Joanny Kulig w amerykańskiej produkcji.

Ile ważą gwiazdy?

Na pokazie duetu MMC Agnieszka Jastrzębska wypytała polskie gwiazdy o ich wagę. Czy pytanie o kilogramy jest stosowne? – Aktualnie ważę pięćdziesiąt jeden, bo wróciłam z Włoch i jadłam gluten – zdradziła Julia Wieniawa. Co o swojej wadze powiedziały Natalia Siwiec i Katarzyna Warnke?

Jak Julia Wieniawa dba o sylwetkę?

Reporterka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Julią Wieniawą o jej sylwetce. Jakie ćwiczenia wykonuje i czy stosuje specjalną dietę, by wyglądać jak najlepiej? - Lubię fajną aktywność na zewnątrz – zdradziła aktorka. Dlaczego stara się unikać glutenu?

Natalia Kukulska o swojej diecie

Jedzenie pięciu posiłków dziennie jest podstawą zróżnicowanej diety. Natalia Kukulska ze względu na swoją pracę zdecydowała się na dietę pudełkową. Na ten temat rozmawiała z nią Agnieszka Jastrzębska. Czy jest zadowolona z cateringu dietetycznego?

Anna Jagodzińska z osobistych powodów wspiera strajk nauczycieli

Wiele polskich gwiazd poprzez media społecznościowe stara się popierać strajk w szkołach. Jedną z nich jest Anna Jagodzińska. – Moja mama jest nauczycielką – zdradziła modelka.