Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk podzieliła się najnowszymi wiadomościami z życia gwiazd. Opowiedziała między innymi o reakcjach celebrytów na ban Donalda Trumpa i codzienności Pawła Domagały bez cenzury.

András Arató - człowiek, który stał się memem

"Hide the pain Harold", czyli "ukrywający ból Harold", "człowiek mem", "dziwny pan ze stocka" - tak określany jest András Arató, który znany jest na całym świecie. Sandra Hajduk zapytała go, jak to jest być królem Internetu. Od czego zaczęła się jego popularność?

Najlepsze memy dekady według widzów DDTVN

Widzowie „Dzień Dobry TVN” zagłosowali na najlepsze memy dekady. Jakie uznali za kultowe? Przy okazji przedstawienia wyników, historyczka Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, autorka bloga "Zwierz popkulturalny" omówiła po kolei bohaterów żartobliwych ilustracji. Kto znalazł się na szczycie listy?

Diana Kautz i krakowski ogród baśń i legend

Diana Kautz wybrała się do Krakowa, by odwiedzić magiczny ogród baśń i legend. Jakie tajemnice oferuje? Jaka pogoda czeka nas w tym tygodniu?

Czy trzeba być ubezpieczonym, aby zaszczepić się przeciw COVID-19?

27 grudnia w Polsce podano pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Michał Dworczyk zaznaczał, że będą one darmowe. Co z osobami, które nie posiadają ubezpieczenia NFZ? Na to pytanie odpowiedziała adwokat Eliza Kuna.