Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

„Moja żona tramwajarka. Opowieść o Henryce Krzywonos-Strycharskiej” to książka autorstwa Krzysztofa Strycharskiego, męża słynnej opozycjonistki. Jest to opowieść męża o żonie, wspólnym życiu, niezwykłej rodzinie i wielkiej polityce. W studiu „Dzień Dobry TVN” Henryka Krzywonos-Strycharska wraz z mężem opowiedzieli o swoim życiu codziennym oraz o przeszkodach, które napotkali. – My zawsze wychodziliśmy z założenia, że nikt nam nie będzie dyktował, jak mamy żyć – wyznał Krzysztof Strycharski.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział o fundacji „Znajdka” oraz przedstawił szczegółową prognozę pogody na dziś.

Ostatni tydzień w domu Wielkiego Brata

Kolejny tydzień w domu Wielkiego Brata już za nami. W niedzielę dom opuściła Karolina Wnęk. Jak wspomina pobyt w programie? – To świetna przygoda, super doświadczenie – wyznała. Obecny również w studiu "Dzień Dobry TVN" był Maciej Borowicz, który opowiedział o tym, dlaczego musiał pożegnać się z programem "Big Brother". Czy czegoś żałuje? Manuela Michalak, uczestniczka pierwszej edycji „Big Brothera” opowiedziała również o specyfice programu i emocjach towarzyszących uczestnikom.

Zmiana fryzury Anny Szydłowskiej

Anna Szydłowska postanowiła zmienić fryzurę z okazji wesela swojej siostry. Jaką metamorfozę zaproponowała Dobrawa Piękos-Szymańska? Co z tego wyszło?