Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Jak czas w domu spędza aktor Tomasz Kot? – Tu się sprawdza coś, co wypracowałem sobie jakieś kilka lat temu – powiedział. – Po każdym filmie, niezależnie od tego, co mi proponowano następnego, wiedziałem, że muszę zostać w domu i muszę tak jakby oddać ten czas moim najbliższym, zwłaszcza dzieciom – wyjaśnił.

Pieczemy wielkanocne baby

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha upiekł różne baby wielkanocne. Jak zrobić babkę budyniową?

#ZostanWDomu według Olgi Bołądź

Co Olga Bołądź robi, kiedy nudzi się w domu? W „Dzień Dobry TVN” aktorka opowiedziała o swojej pracy i zdradziła, co odkrywa w sobie podczas przymusowego urlopu.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś.

Jessie Ware o swojej kreatywności, gotowaniu i muzyce

Jak w obecnej sytuacji radzi sobie Jessie Ware? Artystka opowiedziała o swojej muzyce, gotowaniu, rodzinie i o tym, jak być twórczym i kreatywnym. Jessie Ware  zapowiedziała także czerwcową premierę swojego nowego albumu. – Jestem z niego bardzo dumna i bardzo się cieszę – wyznała.

„Niepoprawna” Patrycja Markowska

W związku z obostrzeniami związanymi z koronawirusem Patrycja Markowska stworzyła klip do utworu „Nieporawna”, który powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem.