Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała, co wydarzyło się w weekend w świecie show-biznesu. Polscy piłkarze pokazali, jak spędzają czas ze swoimi maluchami, a Maciej Zakościelny napędził stracha fanom „Diagnozy”. Co jeszcze wydarzyło się w ostatnich dniach?

Metamorfoza Agnieszki Orzechowskiej u Mai Sablewskiej

Maja Sablewska zaprosiła do swojego programu Agnieszkę Orzechowską, nazywaną „polską Angeliną”. Stylistka przeprowadziła jej metamorfozę. Jak przebiegała zmiana i co starały się zmienić w jej kontrowersyjnym wyglądzie? Czy modelka była zadowolona ze współpracy? – Jestem mile zaskoczona, nie wiedziałam, że Maja jest taką cudowną osobą – wyznała.

Małgorzata Kożuchowska o nowych wyznaniach

Małgorzata Kożuchowska zdradziła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską swoje plany na najbliższą przyszłość. Aktorka planuje wrócić na deski sceny teatralnej. – Wszystko na to wskazuje – wyznała.

Dlaczego Joanna Przetakiewicz nie została prawniczką?

Polska projektantka mody Joanna Przetakiewicz z wykształcenia jest prawnikiem. W rozmowie z reporterką „Dzień Dobry TVN” Agnieszką Jastrzębską zdradziła, dlaczego zdecydowała się zmienić ścieżkę swojej kariery. – Smak niezależności był tak ekscytujący, że ja już wiedziałam, kończąc aplikację radcowską, że nigdy nie będę pracowała w żadnej kancelarii u kogoś – wyznała.

Anna Lewandowska od mistrzyni karate do bizneswoman

Anna Lewandowska nie tylko jest trenerką i motywatorką, ale również prowadzi swoją firmę. Co sądzi o zmianach, które zaszły w jej życiu?– Zaczynam pewien nowy etap w życiu – opowiedziała. Czy będzie zachęcała swoją córkę Klarę do uprawiania sportu?

Pierwsza na świecie monograficzna wystawa Wajdy

W Muzeum Narodowym w Krakowie powstała wystawa poświęcona życiu i twórczości Andrzeja Wajdy. Był on nie tylko wybitnym reżyserem, ale również scenografem i malarzem. Piotr Wojtasik rozmawiał z pierwszymi zwiedzającymi o ich wrażeniach. – To niepojęte, że jeden człowiek w swoim jednym życiu potrafił tak wiele zrobić – stwierdził aktor Jerzy Trela. Jak o Andrzej Wajdzie wypowiadali się inni?