Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym studiu Kasia Bigos, autorka książki „Pośladki w górę!” opowiedziała, jak zbudować jędrne i krągłe pośladki a la Jennifer Lopez. Mało kto wie, że ćwiczenia na tę partię ciała potrafią zredukować ból pleców. Dlaczego mięśnie pośladków są tak ważne? O tym opowiedziała w studiu „Dzień Dobry TVN” trenerka fitness. Przy okazji przedstawiła kilka skutecznych ćwiczeń. Jak je wykonać?

Dzień grzeczności za kierownicą

5 kwietnia obchodzimy Dzień Grzeczności za Kierownicą. Kultura i bezpieczeństwo jazdy w Polsce jest na szarym końcu wśród Europejczyków. Z tej okazji Bartek Jędrzejak w dzisiejszym programie promował spokój na drodze. Prezenter wziął udział w lekcji pod okiem Adama Romańskiego, instruktora doskonalenia techniki jazdy. Jakich ciekawostek dowiedział się od specjalisty? Jakie temperatury nas dziś czekają?

Cyberprzestępcy wyłudzają dane i hasła

Cyberprzestępcy stosują rozmaite metody, aby wyłudzić poufne informacje. Ekspert nowych technologii w studiu „Dzień Dobry TVN” przedstawił trzy największe naruszenia w ciągu ostatniego tygodnia. W jaki sposób przestępcy internetowi wykorzystują wojnę w Ukrainie do wyłudzania danych? Na jednej z najpopularniejszych platform przedstawiane są drastyczne zdjęcia z Buczy. Opisy pod nagłówkiem zachęcają do przeczytania całego artykułu. - Wchodzimy w ten link i nagle okazuje się, że Facebook prosi nas o ponowne uwierzytelnienie hasła, aby zobaczyć treści na stronie. Pamiętajmy, że Facebook nigdy nie poprosi nas o ponowne podanie loginu i hasła - zdradził dr Marcin Kawecki. Jakie jeszcze metody wykorzystują cyberprzestępcy? Co później dzieje się z naszymi danymi?

Zawierucha w cieście francuskim

Dania inspirowane francuskimi przysmakami to specjalność Grzegorza Zawieruchy. W dzisiejszym programie kucharz zbudował swoje pomysły na cieście francuskim. W jaki sposób skomponował szparagi, aromatyczną szynkę prosciutto i bestsellerowe ciasto francuskie? Co jeszcze przygotował?