Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Marzeniem rodziców Krzysztofa Cugowskiego było, aby ich syn został pianistą, a kiedy to nie wyszło, mama zdecydowała, że zostanie prawnikiem. Jednak on wybrał inna drogę - w wieku 19 lat założył wraz z Krzysztofem Brozim i Januszem Pędziszem pierwszą wersję Budki Suflera. Jak wspomina tamte czasy? W 2019 roku wokalista obchodzi dwudziestą szóstą rocznicę małżeństwa. Wraz z żoną Joanną w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej dynamicznej karierze muzycznej i szczęśliwym związku. Jak się poznali?

Marina Łuczenko-Szczęsna o powrocie do pracy i życiu rodzinnym

Plotki o powrocie serialu „39 i pół” okazały się rzeczywistością. Już niedługo na antenie TVN widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację popularnego przed laty serialu. Na plan wróciła także Amanda, grana przez Marinę Łuczenko-Szczęsną. O swojej karierze i życiu rodzinnym opowiedziała w rozmowie z Kingą Burzyńską. - Jestem mega podekscytowana – wyznała.

Katarzyna Figura o swoim miejscu na ziemi

Wczoraj w Sopocie miała miejsce premiera spektaklu „Fedra” w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego. W roli głównej pojawiła się na scenie Katarzyna Figura, która gra opętaną miłością królową. O roli i życiu w Trójmieście aktorka opowiedziała dziennikarzowi „Dzień Dobry TVN” Piotrowi Wojtasikowi. - Wybrzeże stwarza najlepsze warunki do życia – wyjaśniła.