Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Ogrom obowiązków na głowie rodziców: praca, dom, zdalne nauczanie, opieka nad najmłodszymi dziećmi... Większość stara się stanąć na wysokości zadania i zrobić wszystko idealnie, często jednak wysokim kosztem emocjonalnym. Kiedy można sobie trochę odpuścić i pozwolić na „odpoczynek” od bycia idealnym rodzicem? Jak się tego odpuszczania nauczyć? O tym porozmawiały psycholożka Karolina Dziadkiewicz i aktorka Katarzyna Kołeczek.

Najważniejsza walka w życiu

Daniel Omielańczuk to czołowy polski zawodnik MMA, który wygrał 24 pojedynków. W 2018 roku został ojcem dwóch dziewczynek. Gdy dziewczynki miały rok, u jednej z nich zdiagnozowano porażenie mózgowe. – To najcięższa walka, bo jest nierówna, na ring mogę się przygotować, a tutaj, oprócz zapewnienia rehabilitacji i specjalistów to nic już nie możemy zrobić – powiedział sportowiec i tata.

Na brzuch obżarty delikatne tarty

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Bartek Boratyn przygotowywał tartę z solonym karmelem i czekoladową tartę z malinami.

Pytanie od widza – negatywny wynik testu a kwarantanna

Czy w przypadku negatywnego wyniku testu, kwarantanna jest zdjęta automatycznie? Na to pytanie odpowiedziała adwokat Eliza Kuna.

Kawa na ławę o kawie

Czy kawa jest zdrowa? Czy kawę można przedawkować? Jaką kawę warto pić? O faktach i mitach dotyczących kawy opowiedziała dr hab. Regina Wierzejska z Narodowego Insytutu Zdrowia Publicznego i Państwowego Zakładu Higieny.

Szyjemy gumkę do włosów z Militą

Milita Nikonorov, projektantka mody i youtuberka pokazała, jak własnoręcznie wykonać gumkę scrunchie?