Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Julia Kuzka i Natalia Grabowska są modelkami, które po raz pierwszy poleciały na kontrakt do Japonii, nie mając nawet 18 lat. Teraz chcą zrobić film dokumentalny przedstawiający, z czym muszą się zmierzyć młode dziewczyny pracujące na drugim końcu świata. O szczegółach opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”.

Pogoda na dziś według Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak wybrał się do Gorenia Dużego, gdzie mieszkają białe kangury. Spotkał się z twórczynią tamtejszej „Zielonej Szkoły” dla dzieci Zofią Rympalską. Jakie są zalety lekcji na świeżym powietrzu? Opowiedział również o prognozie pogody na resztę tygodnia.

Monika Dygas i jej „Chata Szeptuchy”

Monika Dygas ma wiele pasji. Jest instruktorką jogi, hoduje lawendę, tworzy z niej żywe bukiety i suszy. Aktualnie rozpoczęła naukę pod okiem fachowców w Instytucie Zielarstwa i Terapii Naturalnych. Ale chyba największą miłością darzy stare przedmioty, a jej marzeniem była stara drewniana chatka. O „Chacie Szeptuchy” opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Skąd wziął się pomysł na tego typu miejsce?

Naturalne sposoby na świąteczne przejedzenie

Uczucie ciężkości, zgaga, ból brzucha i senność to tylko niektóre objawy pojawiające się po zjedzeniu za dużo. Towarzyszyć nam mogą szczególnie po świętach. Jak naturalnymi sposobami poradzić sobie z przejedzeniem? O ziołach na tę dolegliwość opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” zielarka Monika Dygas.