Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan podzielił się swoim przepisem na naleśniki serowe z borówkami. Co mają w środku?

Michał Cessanis i Malta pełna historii. Jakie atrakcje oferuje?

Spośród wszystkich państw Europy to właśnie Malta jest najbardziej wysunięta na południe. Niemalże przez cały rok świeci tam słońce, a panujący klimat sprzyja wypoczynkowi. Jednak piękna pogoda to nie jedyna zaleta Malty. Michał Cessanis odwiedził to piękne państwo, a po stolicy oprowadziła go rodowita Maltanka Ilona Borg Lupan. Jakie atrakcje oferuje Valletta?

Bars and Melody – idole polskich nastolatek

Bars and Melody to muzyczny duet, który tworzą: 17-letni Leondre Devries oraz 19-letni Charlie Lenehan. Nastolatkowie swoją przygodę rozpoczęli w brytyjskim „Mam Talent“. Doszli aż do finału, gdzie zajęli trzecie miejsce. Obecnie trwa ich trasa promocyjna po Europie, w ramach której muzycy odwiedzili studio „Dzień Dobry TVN” i opowiedzieli o swojej karierze i polskich fanach.

Serial “Szóstka” – opowieść o miłości, nadziei i człowieczeństwie

Serial "Szóstka" opowiada o losach trzech nieznanych sobie par, które połączył program łańcuchowego przeszczepu nerki. W studiu "Dzień Dobry TVN" aktorzy grające główne role w serialu: Gabriela Muskała i Grzegorz Damięcki opowiedzieli o swojej pracy na planie i historii opowiedzianej w produkcji. Jakie relacje łączą ich bohaterów?