Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Kaja Paschalska na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się szczerą wypowiedzią dotyczącą swojego wyglądu. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o samoakceptacji i swoich przemyśleniach na ten temat. Aktorka postanowiła wyjść ze strefy komfortu i przestała dążyć do bycia perfekcyjną. - Ja nie jestem dobra w te wszystkie zabiegi upiększające. Osobiście nie przepadam za nimi, wręcz czasem mnie to irytuje. Dlatego zdarza mi się chodzić z odrostem 3 miesiące po terminie, ale nie mam z tym problemu - powiedziała artystka. W programie podkreśliła również, że chodzi o balans, aby spróbować zaakceptować idealną wersję siebie, jak i tę mniej dopracowaną. Skąd brać dystans do samego siebie?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak dzisiejszy poranek spędził w saunie. Choć mało osób wie to zalety korzystania z sauny są naprawdę olbrzymie. Między innymi jesteśmy w stanie relaksu, który wycisza organizm i rozluźnia mięśnie. Ponadto przebywanie w saunie poprawia odporność naszego organizmu i usuwa zbędne toksyny. W jaki sposób sauna łagodzi objawy depresji? Jakie temperatury czekały na prezentera poza deskami łaźni?

Jak obniżyć koszty rozwodu?

Rozwód to wielki koszt emocjonalny oraz psychiczny. Ale czy tylko? Partnerzy decydujący się zakończyć związek w sądzie muszą się liczyć z wydatkami sięgającymi kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. O tym, czy są sposoby, aby za rozwiązanie małżeństwa zapłacić mniej opowiedziała w studiu „Dzień Dobry TVN” adwokat Eliza Kuna. - Wiele osób nie wie, że nawet w takich sprawach można starać się o pełnomocnika z urzędu, czyli takiego, który jest finansowany przez państwo - powiedziała specjalistka. Jakie jeszcze korzystne rozwiązania wskazała Eliza Kuna?