Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Barbara Cieszkowska, córka aktorki Anny Gornostaj, urodziła córeczkę Różę. Niestety świeżo upieczona mama i jej maleństwo zostały zakażone koronawirusem. O trudnych momentach i nowych rolach w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała wraz ze swoją mamą Anną Gornostaj i jej mężem Stanisławem Mączyńskim.

Muzeum telefonów komórkowych. Jakie eksponaty posiada?

Radosław Kukieła w 2006 roku odkrył nową pasję – kolekcjonowanie telefonów komórkowych. Od tego czasu mężczyzna stale powiększa swoją obszerną kolekcję, a także z wielkim zainteresowaniem poznaje nowe, limitowane modele. O tej wyjątkowej pasji opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Autorski przegląd prasy Artura Andrusa

W studiu programu Artur Andrus zaprezentował swój autorski przegląd prasy. Co znalazło się na pierwszych stronach gazet?

Leszek Guza – aspirant, który oddał osocze 19 razy

Aspirant sztabowy Leszek Guza rok temu zachorował na koronawirusa. Od tamtej pory już dziewiętnaście razy oddał swoje osocze. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział, jak dokładnie wygląda ten proces.

Lekkie i kolorowe tarty wiosenne Bartka Boratyna

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Bartek Boratyn przygotował lekkie i kolorowe tarty. Kucharz podzielił się między innymi przepisem na ekspresową tartę z kremem budyniowym.