Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Teatr Muzyczny „Roma” świętuje właśnie dwudziesty jubileusz. Jest uznawany za najlepszy teatr musicalowy w Polsce. Piotr Wojtasik zajrzał za kulisy i porozmawiał z pracownikami oraz aktorami. Dyrektor naczelny i artystyczny Wojciech Kępczyński opowiedział historię tego miejsca. Aktorzy Damian Aleksander, Łukasz Zagrobelny i Robert Rozmus przytoczyli anegdoty oraz opowiedzieli o emocjach towarzyszących im przy kolejnych spektaklach.

Na Helu przyszły na świat trzy foczki

Dorota Gardias odwiedziła trzy małe foczki, które zostały znalezione na plaży na Helu. Jak zachować się kiedy spotkamy fokę na plaży? Dziennikarka zaprezentowała również prognozę pogody.

Patryk Niekłań z „Mam Talent” nadal w śpiączce

Niedawno znany z programu "Mam Talent" Patryk Niekłań przeżył niebezpieczny wypadek samochodowy. Obecnie przebywa w klinice „Budzik”, gdzie powoli zdrowieje. Katarzyna Jaroszyńska opowiedziała o akcji charytatywnej rozpoczętej specjalnie dla Patryka. Jego żona Anna Niekłań, wyjaśniła również, w jakim stanie się znajduje i jakie postępy robi.

Czym jest dla młodych ludzi przyjaźń?

#63PL to konkurs organizowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundację Mastercard OFF CAMERA dla osób od 15 do 22 lat. W tym roku tematem przewodnim jest przyjaźń. Uczestnicy mają nakręcić film trwający 63 sekundy, który opowiada o ich spojrzeniu na przyjaźń. W studiu „Dzień Dobry TVN” dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski oraz aktor i ambasador konkursu Antoni Królikowski opowiedzieli o celach wydarzenia oraz poprzednich edycjach.

Hubert Urbański w loterii „Postaw na Dzień Dobry”

W studiu "Dzień Dobry TVN" Hubert Urbański opowiedział o zasadach loterii programu oraz o atrakcyjnych nagrodach czekających na uczestników tym razem.