Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Które orzechy są najzdrowsze?

Orzechy są bardzo zdrowe, ale czy możemy je jeść codziennie i bez ograniczeń? Po jakie orzechy nie powinny sięgać kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią? Dietetyk Dorota Osóbka opowiedziała o zdrowotnych właściwościach różnych orzechów.– Orzechy brazylijskie są bardzo bogate w selen – wyjaśniła. W których jest najwięcej kwasu omega 3?

Internetowy przegląd tygodnia Barbary Pasek

Barbara Pasek podsumowała najbardziej interesujące informacje ze świata show-biznesu. Opowiedziała między innymi o ciąży finalistki programu „Top Model” i rozstaniu Julii Wieniawy z Antonim Królikowskim. – Powodem rozstania było to, że mają inny plan na życie – wyjaśniła.

Suknie ślubne Izabeli Janachowskiej

Specjalistka do spraw ślubów Izabela Janachowska wypuściła własną kolekcję autorskich sukien ślubnych. Ile modeli stworzyła? Prowadząca program „W czym do ślubu” opowiedziała o procesie tworzenia własnej kolekcji i namówiła Barbarę Pasek do przymierzenia jednej z sukienek. Jaką dla niej wybrała? – Okazuje się, że panny młode kochają kieszenie – wyjaśniła.

Najmodniejsze suknie na 2019 rok

W studiu „Dzień Dobry TVN” Izabela Janachowska zaprezentowała najmodniejsze suknie na 2019 rok. – Ta suknia musi być bardzo łatwo zauważalna – wyjaśniła. – Mamy modę na metal – dodała. Jakie elementy powinna mieć idealna suknia ślubna?