Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Debiut Miss Polonii 2018 na czerwonym dywanie

Miss Polonia 2018 Milena Sadowska zaprosiła dziennikarkę „Dzień Dobry TVN” Barbarę Pasek za kulisy sowich przygotowań do debiutu na czerwonym dywanie. Czy bardzo się stresowała? Jak czuje się w tej nowej roli? – Jest przyjemnie, podoba mi się to, lubię kamery – powiedziała Sadowska. Kogo chciała spotkać na czerwonym dywanie?

Nowinki show-biznesowe z internetu

Dziennikarka Barbara Pasek powiedziała o tym, co się wydarzyło w świecie show-biznesu. Czy zespół Ich Troje planuje powrót w danym składzie? – Szykuje się projekt, na który wiele osób będzie czekać – zdradziła Pasek. Jakie zdjęcia zamieściły gwiazdy na swoich profilach społecznościowych?

Na siłowni z 87-letnim panem Stanisławem

Dziennikarz Robert Stockinger odwiedził na siłowni 87-letniego pana Stanisława. Co zmieniło się w jego życiu odkąd zaczął trenować? – Jednym słowem ustabilizowało się życie – powiedział. – Mam regularny tryb tygodnia i dnia, poza tym mam mnóstwo satysfakcji po każdym ćwiczeniu, które uda mi się wykonać poprawnie – dodał. – Przebywanie z panem Stanisławem to czysta radość – podkreślił trener Robert.

Myszka Miki nie przestaje inspirować

W Warszawie odbyła się impreza z okazji dziewięćdziesiątych urodzin Myszki Miki, na której nie zabrakło influencerów i blogerów. Na czym polega jej fenomen? – Przyjazność tej postaci, połączenie całego świata, bo na całym świecie jest rozpoznawalna – powiedziała Agata Jankowiak, blogerka.

Luigi Pagano w piosence „Volare”

Na scenie programu wystąpił Luigi Pagano. Muzyk wykonał piosenkę „Volare”.