Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Na scenie „Dzień Dobry TVN” idole nastolatek w Polsce Bars and Melody wykonali piosenkę „Love To See Me Fail”. Jest to singiel zapowiadający trzeci album brytyjskiego duetu.

Naleśniki na dobry początek dnia

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan wyjaśnił, jakie są rodzaje naleśników i opowiedział o różnicach między nimi. Zdradził również przepis na najlepsze naleśnikowe ciasto.

Czy dojdzie do strajku nauczycieli?

Związek Nauczycielstwa Polskiego twierdzi, że minister edukacji nie przyznała nauczycielom oczekiwanych podwyżek. Odpowiedzią na to ma być strajk. Jakie są opinie pedagogów na obecną sytuację i o co walczą? – Zarobki są żenująco niskie – wyznała jedna z nauczycielek biorąca udział w strajku.

Strajk nauczycieli niemal pewny

Strajk nauczycieli ma rozpocząć się w poniedziałek 8 kwietnia. W studiu „Dzień Dobry TVN” dyrektor warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 103 Danuta Kozakiewcz opowiedziała o postulatach nauczycieli i emocjach towarzyszących strajkowi. Prezes Fundacji „Rodzice mają głos” i mama dwóch córek Dorota Łoboda wyjaśniła, jak strajk wygląda ze strony rodziców. – Jestem rozwścieczona, kiedy słyszę, że te osoby są nieuczciwe – wyznała.