Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W listopadzie 2019 roku do kin wejdzie film obyczajowy z Magdaleną Różczką w roli głównej. Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi historiami dzieci, które aktorka poznała w czasie dziesięcioletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Produkcja nosi tytuł „1800 gramów”. Co oznacza? W jaką postać wcieliła się aktorka? W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o tym projekcie. Dlaczego jest dla niej tak istotny?

Katarzyna Pakosińska i Marcin Szczygielski o książkach dla dzieci

Na warszawskiej Pradze odbyły się Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka. Można było tam spotkać między innymi Katarzynę Pakosińską i Marcina Szczygielskiego, którzy zajmują się pisaniem właśnie książek dla dzieci. W rozmowie z Robertem Stockingerem opowiedzieli, o zaletach czytania dzieciom książek. Jakie atrakcje czekały na rodziców i ich pociechy?

Marcela Leszczak i Michał Koterski o swojej miłości i rodzicielstwie

Marcela Leszczak poznała Michała Koterskiego w teatrze w Nowy Rok. Po spektaklu, w którym grał Koterski przedstawiła ich sobie wspólna znajoma. Jak mówią zakochani, była to miłość od pierwszego wejrzenia. W „Dzień Dobry TVN” para opowiedziała o swoim życiu rodzinnym i udziale Michała w programie „Agent – Gwiazdy”.

Co kryje szafa Meli Koteluk? Wokalistka i jej pasja do muzyki i mody

Mela Koteluk to jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. Wyróżnia ją nie tylko wyjątkowa barwa głosy ale również unikatowy styl. Stawia jasną granicę między zwykłym ubraniem, a kostiumem scenicznym. Jak wygląda szafa artystki oraz dlaczego nie lubi szpilek? Sprawdził to dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Piotr Wojtasik. W studiu programu wokalistka opowiedziała również o swojej nowej płycie „Migawka” i podróżach.