Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Terapia simontowska to rodzaj psychoterapii skierowanej do osób chorych na nowotwory. Celem terapii jest poprawa jakości życia i wyrwanie ze stanu beznadziei. Rafał Poniatowski opowiedział o swojej walce z chorobą oraz o terapii, którą podjął. W studiu „Dzień Dobry TVN” towarzyszył mu również aktor Jerzy Stuhr, który jest ambasadorem Centrum Psychoonkologii UNICORN. Wyjaśnił on, jak działa ta instytucja i w jaki sposób nawiązał współpracę z Rafałem Poniatowskim.

Małgorzata Socha i jej sposób na stary salon z nową duszą

W kolejnej odsłonie cyklu „No i ładnie” Małgorzata Socha wraz z projektantem wnętrz Szymonem Machaczką przeprowadzili metamorfozę starego salonu młodego małżeństwa. Mieszkanie Anny Mankiewicz i Marcina Biskupskiego ostatni raz było urządzane w 1953 roku. Od tamtej pory właściciele nie zmieniali aranżacji wnętrza. - Czujemy się troszeczkę przytłoczeni przez to wnętrze – wyznała Mankiewicz. Co zaproponowali im aktorka i dekorator?

Kolejna edycja Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

Już za dwa tygodnie rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. O szczegółach zbliżającej się edycji Marcin Sawicki porozmawiał z rzeczniczką festiwalu Agnieszką Myśliwiecką i przewodniczącym jury i scenografem Allanem Starskim.