Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Magazyn Forbes wystartował ze swoją kobiecą odsłoną w Polsce. Piotr Wojtasik był obecny na inauguracji „Forbes Women” i rozmawiał z kobietami sukcesu. Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Kolenda-Zalewska, Małgorzata Kożuchowska i Karolina Ferenstein-Kraśko opowiedziały o codziennych przeszkodach i problemach w swoim życiu oraz o tym jak sobie z nimi radzą. – Powinnyśmy się wspierać – wyznała trenerka i motywatorka Anna Lewandowska.

Silne kobiety w biznesie

W studiu „Dzień Dobry TVN” dyrektor wydawnicza Forbes Polska Anna Kaczmarska zdradziła kulisy wprowadzenia magazynu „Forbes Women” na polski rynek. Redaktorzy prowadzący Konrad Sadurski i Aleksandra Karasinska opowiedzieli również o pozycji kobiet na polskim rynku pracy. Dlaczego jest zapotrzebowanie na taki magazyn dedykowany specjalnie dla kobiet?

Kajakiem po Gdańsku

Dorota Gardias opowiedziała o Stoczni Gdańskiej oraz przedstawiła prognozę pogody na dziś.

Była sobie żabka mała

Raz w roku odbywa się wielka migracja żab. Marcin Kostrzyński, przyrodnik i filmowiec, opowiedział o zwyczajach godowych płazów. Czy żaby są ważne w naszym ekosystemie? Jakie sposoby mają na drapieżniki? Przyrodnik wytłumaczył również, jaka jest różnica między żabą a ropuchą.