Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Klaudia Worona i Alena Szyszka i poznały się 4 lata temu w sieci. Początkowo był to związek na odległość, ale ostatecznie zamieszkały razem w Poznaniu. Dwa lata temu wzięły ślub humanistyczny. Od samego początku wiedziały, że chcą mieć dziecko. Lada dzień spodziewają się narodzin córeczki. O swojej relacji i realiach życia w związku partnerskim opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”.

Tęczowa rodzina - Alicja, Patrycja i Zoja

Pary jednopłciowe coraz częściej decydują się na dziecko. Mimo tego, że zaledwie 65 proc. Polaków uznaje je za rodziny, prowadzą szczęśliwe życie. Droga do stworzenia domu nie jest łatwa i często wymaga odporności na uwagi innych. Alicja i Patrycja regularnie mierzą się z przeszkodami w postaci polskiego prawa. Jak wygląda ich codzienność? O tym opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”.

Majonezowa kuchnia Piotra Kucharskiego

Majonez to kulinarny król świąt wielkanocnych w Polsce. Świetnie pasuje również do wielu innych potraw. Jak zrobić jajka z pikantnym sosem tatarskim? Tym przepisem w kuchni „Dzień Dobry TVN” podzielił się Piotr Kucharski.

Leonid Stanisławski - najstarszy tenisista świata, który spełnia marzenia

2 kwietnia w Lublinie doszło do niezwykłego meczu. Na korcie z Agnieszką Radwańską zmierzył się Leonid Stanisławski - 98-letni ukraiński tenisista, który uciekł z zaatakowanego przez Rosję kraju. Jest on wpisany do Księgi rekordów Guinnessa jako najstarszy aktywny tenisista na świecie. O tym niezwykłym starciu i karierze sportowej opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Iga Świątek wygrała Miami Open

Iga Świątek znajduje się w najlepszym momencie dość krótkiej wciąż kariery. Zwycięstwo w prestiżowym Miami Open to wielki sukces nie tylko w wymiarze sportowym, bo Polka dzięki finałowej wygranej podniosła z kortu prawdziwą fortunę. O sukcesie mistrzyni w „Dzień Dobry TVN” opowiedział dziennikarz Jan Pachlowski.