Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Jak teraz w czasie pandemii Polacy wydają pieniądze? Jak nasze wydatki zmieniły się w przeciągu ostatniego roku? Jak zadbać o swoje oszczędności i przygotować się na nadchodzący kryzys gospodarczy? Czy warto skorzystać z wakacji kredytowych? O tym opowiedział ekonomista Marcin Iwuć.

Lasagne na różne sposoby

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała różne rodzaje lazani? Jak zrobić klasyczną lasagne z sosem bolognese?

Rekordzista świata poczeka na paraolimpiadę

Skoczek wzwyż i paraolimpijczyk Maciej Lepiato jest dwukrotnym złotym medalistą Igrzysk Paraolimpijskich i aktualnym rekordzistą świata w skoku wzwyż (219 cm). – Ja chyba jestem jednym z nielicznych sportowców, któremu przełożenie igrzysk o rok jest troszeczkę na rękę – wyznał. Jak wyglądają obecnie jego treningi?

Kwarantanna sportowców – jak wytrzymać bez treningów?

Paweł Fajdek, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, opowiedział o tym, jak pandemia koronawirusa wpływa na jego treningi i przygotowanie sportowe. Jak zareagował na informację o przełożeniu Igrzysk Olimpijskich? Jak obecnie wygląda sytuacja finansowa sportwców?

Tniemy róże na naszej działce

– Przyroda w kwietniu z wielką mocą obudziła się już do życia. Do kwitnienia szykują się róże, zakwitną mniej więcej w maju i czerwcu, ale zanim zakwitną musimy je przyciąć, żeby to kwitnienie było większe, bardziej obfite, po prostu piękniejsze – powiedział ogrodnik Łukasz Skop, który pokazał, jak pielęgnować róże.