Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Aktorka Roma Gąsiorowska dr Sylwia Stano to współautorki książki „Całe szczęście jestem kobietą”. – Chcemy przede wszystkim motywować do zmiany, do działania, do poszukiwania własnego drogi – powiedziała Gąsiorowska. Z jakimi kobietami przeprowadziły rozmowy, które znalazły się w książce?

„Shazam”. Jedno słowo i jesteś superbohaterem

Anna Wendzikowska opowiedziała o filmie „Shazam”. Co o produkcji powiedział Zachary Levi, który zagrał główną rolę? Dziennikarka przybliżyła też fabułę filmu „Jutro albo pojutrze”. – Jest o dorastaniu, o odnajdywaniu siebie – powiedziała. – Każdy, kto będzie ten film oglądał znajdzie tam swój temat – dodała.

Zakochani w sobie i w zwierzętach

Ania Łabuz-Błaszczak i Michał Błaszczak adoptowali dwa psy i kota. Natomiast Edyta Kolasik-Przybylska i Norbert Przybylski to wolontariusze w schronisku. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o opiece nad zwierzętami ze schroniska.

Zigi szuka domu

Beata Zowczak z przytuliska „Znajdki” wyjaśniła, jakim psem jest Zigi, który czeka na adopcję. – Zigi najprawdopodobniej nie słyszy – powiedziała. – To wspaniały i mądry pies – dodała. W jaki stanie trafił do przytuliska? Ile ma lat i jakiej opieki wymaga? Marta Gąska z dziećmi opowiedziała o swoim psie, którego adoptowała. – Jest przecudnym pieskiem – zaznaczyła.