Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Reżyser Mads Brügger oszukał tajne służby Korei Północnej. Pojechał tam, aby kręcić filmy przeciwko Korei „Idioci w Korei” oraz „Kret”. Co groziłoby ekipie filmowej, gdyby tajne służby odkryły, co planują? Czym różni się życie Europejczyków od mieszkańców Korei? – Korea Północna to okrutne państwo niewolników, niewolnicy są własnością reżimu Kimów, nie wolno im wyrażać swoich poglądów, nie wolno im swobodnie podróżować – powiedział w „Dzień Dobry TVN” Brügger. Z jaką reakcją spotkały się jego filmy?

Korea Północna – kraina absurdów

Emil Truszkowski to przewodnik po Korei Północnej. Czy jest tam koronawirus COVID-19? Jak wyglądają wycieczki do tego państwa?

Pogoda na dziś

Diana Kautz opowiedziała o dzisiejszej prognozie pogody. Prezenterka pogody wybrała się nad Morskie Oko.

Ukochany dziadek Kuby Gąsowskiego

Kuba Gąsowski i jego dziadek Włodzimierz Gąsowski opowiedzieli o swojej relacji. Jakim dzieckiem był Kuba? – Był dowcipny, lubił robić drobne kawały – zdradził Włodzimierz Gąsowski. – Czuję się zazdrosny, że Kuba ma takiego dziadka – powiedział Piotr Gąsowski. - wszystkim życzę takiej relacji, bo ona jest prawdziwa i daje siłę naszej rodzinie – dodał.

W rodzinie tkwi nasza siła

W studiu programu gośćmi byli Hanna Śleszyńska i jej synowie Mikołaj Magnuski oraz Kuba Gąsowski. Czym zajmuje się Magnuski? Czym różnią się od siebie synowie Śleszyńskiej, a w czym są do siebie pdoobni?

Bovska w piosence „Wujek O.”

Na scenie programu wystąpił Bovska. Wokalistka wykonała piosenkę „Wujek O.”.