Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

- Pracownicy biurowi należą do grupy ryzyka różnych schorzeń kręgosłupa ze względu na siedzący tryb pracy – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Agata Grudzińska, employer branding manager. Stąd pomysł na masaż biurowy. - Pomysł powstał w Stanach Zjednoczonych – zaznaczył Tomasz Świderski, fizjoterapeuta, właściciel firmy oferującej masaż biurowy. Jaki rodzaj masażu jest wykonywany dla pracowników biurowych?

Automasaż na ból w biurze

Fizjoterapeuta Michał Dachowski opowiedział o tym, jaki masaż można wykonać samemu w biurze. – Możemy wstać raz na jakiś czas, wybrać schody zamiast windy – zaznaczył. Jak dobrać masaż do dolegliwości?

Chajzer i Stockinger vs najostrzejsza pizza w Polsce!

Dziennikarze Filip Chajzer i Robert Stockinger wybrali się na najostrzejszą pizzę w Polsce. Za zjedzenie całej mogli zarobić 1500 złotych na cel charytatywny. Czy podołali zadaniu?

Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z lodówki?

Maria Ernst-Zduniak doradziła, jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z lodówki. Od czego zacząć? - Wyciągamy wszystkie produkty z lodówki, sprawdzamy daty ważności – powiedziała. Jakie środki można użyć do czyszczenia wnętrza lodówki? Co może służyć za pochłaniacz zapachów? Ernst-Zduniak wyjaśniła też, jak przechowywać warzywa i owoce.

Przegląd prasy Jana Wróbla

Jan Wróbel opowiedział, jakie artykuły znalazły się w dzisiejszej prasie.