Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Na scenie „Dzień Dobry TVN” Emilia i Darek wykonali utwór „Kolanko” na dobry początek dnia. Jak rano się rozruszać?

Niezwykła koronkowa maseczka z Koniakowa

Koronki z Koniakowa są znane w całej Polsce. Najlepsza koronczarka w hołdzie dla służby zdrowia wykonała symboliczną maseczkę z koronki. Jak wygląda? Jak długo powstawała? O tym geście opowiedziała Lucyna Ligocka-Kohut z Fundacji Koronki Koniakowskiej.

Jak poprawnie nosić maseczki? Porady specjalistki

W ostatnim czasie żele bakteryjne, rękawiczki i maseczki ochronne stały się częścią naszej codzienności. O ile zabezpieczanie rąk nie stanowi dla większości z nas problemu, o tyle z ochroną twarzy jest większy problem. Znacząca część osób nie używa maseczek ochronnych w sposób prawidłowy. Jakie maseczki są dostępne na rynku, jakich należy używać i jak je wyrzucić? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Magdalena Sułek-Domańska z Centrum Utylizacji.

Daria Widawska i Agnieszka Dygant o przyjaźni w czasach izolacji

Daria Widawska i Agnieszka Dygant są najlepszym przykładem na to, że w show-biznesie istnieje prawdziwa przyjaźń. Aktorki stały się najlepszymi koleżankami od czasu poznania się na planie jednego z polskich seriali. Jak radzą sobie w czasach zarazy? O tym opowiedziały w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Mateusz Hładki i najnowsze informacje z show-biznesu

W studiu programu Mateusz Hładki podzielił się najnowszymi newsami ze świata show-biznesu. Opowiedział między innymi o przyjaźniach gwiazd, filmiku Roksany Węgiel i dobrym uczynku syna Michaela Jacksona.