Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Kolejny obok płaskoziemców i antyszczepionkowców narodził się nowy ruch - antykanałowcy. Powstał on przy okazji wypuszczenia dokumentu „Root Cause”, w którym padają twierdzenia, że leczenie kanałowe zębów wpływa na zachorowalność na szereg poważnych chorób. Ile jest w tym prawdy? W studiu „Dzień Dobry TVN” dr Łukasz Durajski, który współtworzy program „Pogromcy Medycznych Mitów” wyjaśnił, dlaczego twierdzenia wyznawców tego ruchu są w dużej mierze błędne.

Wiosenny jogging

Ruch to zdrowie, a wiosenna pogoda tylko do niego zachęca. Bartek Jędrzejak wybrał się do Poznania, gdzie rozmawiał z Jarkiem Skibą, który jest trenerem o tym, czym jest jogging i jak  go uprawiać. – To taka forma biegu, ale bardziej „lajtowa” – wyjaśnił sportowiec. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na weekend.

Pyszne i proste tarty

Tarta to danie do którego możemy użyć wielu różnorodnych składników. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan pokazał swoje proste propozycje. Jak przygotować najlepsze ciasto na spód? Czy możemy użyć innej mąki niż pszennej?

Loteria z Hubertem Urbańskim

W loterii „Postaw na Dzień Dobry” główną nagrodą jest samochód Fiat 500, który można wygrać wysyłając jednego sms’a. Jakie jeszcze nagrody kryją się pod numerkami?

Wioleta szuka stylizacji na wesele

Adam Chowański zaprosił do studia Wioletę, która wybiera się na wesele przyjaciółki. Na co dzień kobieta wybiera wygodny styl sportowy. Stylista pokazał jak zbudować bazę i zmieniać tylko wybranie elementy.